Waters of Life

Biblical Studies in Multiple Languages

Search in "Polish":
Home -- Polish -- Matthew - 063 (The Lord’s Prayer)
This page in: -- Arabic -- Armenian -- Azeri -- Bulgarian -- Chinese -- English -- French -- Georgian -- Hausa -- Hebrew -- Hungarian? -- Igbo -- Indonesian -- Javanese -- Latin? -- Peul -- POLISH -- Russian -- Somali -- Spanish? -- Uzbek -- Yiddish -- Yoruba

Previous Lesson -- Next Lesson

MATEUSZA - Nawracajcie się, albowiem królestwo Chrystusa jest w zasięgu ręki!
Badania w Ewangelii Chrystusa według Mateusza
CZĘŚĆ 2 - CHRYSTUS UCZY I MINISTRÓW W GALILEI (Mateusza 5:1 - 18:35)
A - KAZANIE NA GÓRZE: O KONSTYTUCJA KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO (Mateusza 5:1 - 7:27) -- PIERWSZY ZBIÓR SŁÓW JEZUSA
2. Naszych obowiązków wobec Boga (Mateusza 6:1-18)

c) Modlitwa Pańska (Mateusza 6:9-13)


Uczniowie przyznali, że nie wiedzą dokładnie, jak się modlić do Boga.Duch Święty nie był jeszcze wlał w ich serca, więc do Jezusa szukają podstawową formę przyjął modlitwę. Miał litość nad nimi i wspólnie z nimi swoją własną wielką modlitwę.

MATEUSZA 6:9
9 Módlcie się tak: "Nasz Ojciec w niebie, może być imię święte.

Chrystus nie uczy nas zwracać się do Boga jako Boga, czy nazywać go Mighty Panie, Panie Wszechświata, lub Litościwy. Wszystkie te tytuły są w innych religiach. Uczył nas unikatową nazwę Boga, który podsumowuje bogactwo Nowego Testamentu w jednym słowie: ". Ojcze Nasz" Nie zasługujemy na Boże wezwanie "Ojcze nasz" i nie jesteśmy w stanie się do niego zbliżyć się automatycznie. Ale Chrystus zstąpił z nieba, narodził się z Ducha Świętego. Zrobił Partnerzy w Jego szczególnego przywileju, wszedł nas do jego dóbr osobistych i zabrał nasze grzechy, abyśmy mogli stać się godnym bycia dziećmi Bożymi prawnych przez przyjęcie, i duchowo, przez drugiego porodu.

Ten, kto uważa, starannie słowa Pana Jezusa-miotów wymienionych w Ewangelii, będzie obserwował ze zdumieniem, że w Jego modlitwy i rozmowy z uczniami, on stosowany głównie w swoim przemówieniu na temat Boga, słowo, "Abba Ojcze", ""," Ojciec "i" Ojcze nasz "i" TwóJana Ojciec "około 200 razy. Ale gdy ad-dressing wrogów lub wypędzając demony z opętanych ludzi, Wspomniał imię jedynego Boga. Jednak, gdy jego ojciec twaRzymian była ukryta od Niego, podczas gdy na krzyżu, zawołał: "Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?" W tym momencie, był mając w swoim ciele grzechy świata i współczucie jego ojca zamieniła się we wściekłość płonącą dla On się do Niego jako wiecznego sędziego. Potępił nasze grzechy w Jego Syna, a nie z nas.

Chociaż Ojciec ukrył twaRzymian przed Nim, Jezus walczył wiernie. Przywarł do ojcostwa Boga i modlił się w końcu, mówiąc: "Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego." Od tego czasu został wylanie Ducha Świętego na nas, że radośnie woła w nas: "Nasz Ojciec w niebie . "Ten Duch oświadcza tajemnicę ojcostwa Boga do ludzi wierzących. Dlatego chwalimy Go i dziękować Mu z radością, bo Ojciec Niebieski darował nam dał nam Swoje własne życie wieczne, doprowadziła nas do Jego rodziny, wezwał nas Jego ukochana i akceptowane nas jako pracowników w królestwie Jego miłości. Dlatego nie musimy się bać o Boga zemsty jak poganie są, otrzymaliśmy prawo zwracania się do Świętego przez krew Chrystusa, mocą Ducha Świętego, za każdym razem i każdeJana minuty.

Pierwszy i najważniejszy postulat Chrystusa jest święcić imię Ojca. Nie ulega wątpliwości, że Ojciec Niebieski jest Święty w sobie i nie trzeba, aby doskonalić swoją świętość przez nas, ale On pozwolił nam uczestniczyć w tym przywileju, i dlatego chwalić Go, wielbić Go i służyć Mu szczęście i chętnie.

To powinno być naszym głównym i ostatecznym celem wszystkich naszych próśb, że nasz Ojciec był uwielbiony. Wszystkie inne wnioski powinny być podporządkowana tym i zgodnie z nim. "Ojcze, otocz siebie i daJana nam chleba naszego powszedniego i przebacz nam nasze grzechy." Ponieważ wszystko jest z Niego i przez Niego, wszystko musi być do niego i dla niego też. W modlitwie, nasze myśli i uczucia powinny być ukierunkowane na świętość naszego Ojca w niebie. Faryzeusze stali się szef koniec ich modlitw, ale nie na odwrót. Jesteśmy skierowane do imienia Boga, Ojca naszego, nasz koniec szef. Niech wszystkie nasze centrum Petycji w realizacji tego celu i być regulowane przez nią.

Każdy ojciec w tym pragnień świat, że jego dzieci mieszkają z ponownym SPECT, czynią wiernych usług dla społeczeństwa i podnosić wartość i pozycję w rodzinie. Dlatego Chrystus ma nadzieję, że szanujemy naszego Ojca Niebieskiego z naszego świętego postępowania i przynosić owoce Ducha Świętego. Wtedy nawet niewierzący chwalić naszego Ojca w niebie, z powodu jego szanowanych synów i córek. Co za radość, że będzie dla naszego Ojca, jeśli świat mógłby powiedzieć: "SpójRzymian na nich, oni wierzą, jak swego Ojca!"

Ponieważ nie każdy mężczyzna jest ojcem, jeśli nie ma dzieci, modlimy się, wielość duchowych dzieci urodzą się do naszego Ojca Niebieskiego jak rosa na słońcu i że żyje w świętości, sprawiedliwości i miłości.

MODLITWA: Ojcze, Twoje imię i nazwisko na naszych ustach jest słodsza niż rafinowany miodu. Byliśmy grzesznikami, a teraz jesteśmy Twoje dzieci. Dziękuję za miłość, za łaskę Twojego Syna i do miłosierdzia Twego Ducha Świętego. Dziękujemy Ci, bo przez Twoje assured umorzenia, staliśmy Twoi synowie i córki w prawdzie i istocie. Proszę ujawnić swoje ojcowskie imię naszych miast, że dziś wiele dzieci urodzonych do Ciebie i niech TwóJana Święty ojcowskie imię uwielbiony w naszym życiu.

PYTANIE:

  1. Jak możemy święcić imię Ojca?

www.Waters-of-Life.net

Page last modified on October 31, 2012, at 11:29 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)