Waters of Life

Biblical Studies in Multiple Languages

Search in "Polish":
Home -- Polish -- Matthew - 064 (The Lord’s Prayer)
This page in: -- Arabic -- Armenian -- Azeri -- Bulgarian -- Chinese -- English -- French -- Georgian -- Hausa -- Hebrew -- Hungarian? -- Igbo -- Indonesian -- Javanese -- Latin? -- Peul -- POLISH -- Russian -- Somali -- Spanish? -- Uzbek -- Yiddish -- Yoruba

Previous Lesson -- Next Lesson

MATEUSZA - Nawracajcie się, albowiem królestwo Chrystusa jest w zasięgu ręki!
Badania w Ewangelii Chrystusa według Mateusza
CZĘŚĆ 2 - CHRYSTUS UCZY I MINISTRÓW W GALILEI (Mateusza 5:1 - 18:35)
A - KAZANIE NA GÓRZE: O KONSTYTUCJA KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO (Mateusza 5:1 - 7:27) -- PIERWSZY ZBIÓR SŁÓW JEZUSA
2. Naszych obowiązków wobec Boga (Mateusza 6:1-18)

c) Modlitwa Pańska (Mateusza 6:9-13)


MATEUSZA 6:10
10 Niech przyjdzie twoje królestwo. ...

Petycja ta jest ściśle związana z przesłaniem, że Chrystus głosił, że Jan Chrzciciel głosił, i że Jezus wysłał swoich apostołów, aby kontynuować nauczanie, "królestwo nieba jest na wyciągnięcie ręki." Królestwo Ojca waszego, który jest w niebie , królestwo Jego "Mesjasza" - to jest w zasięgu ręki i wolno nam modlić się, że będzie to wkrótce.

Bóg stworzył cały świat, tak to jest Jego. On jest naszym właścicielem, ale ludzie zbuntowali swego Pana i zostawił go, jak gdyby ukradł się z ręki. Pomimo tego nieposłuszeństwa, pozostają Jego własnych. Ty też, brat i siostra, należą do Boga, w pełnym znaczeniu tego słowa.

Bóg nie chciał zatrzymać się z dala od tego, co było Jego, tak On posłał Chrystusa za Króla w Jego królestwie. On leczył chorych, miał litość nad ubogim, głosił skruchę, płakał nad nieposłusznym i umarł zamiast nas.Królestwo Ojca opiera się na przebłaganie Jego Syna, który zakwalifikowali wierzący grzesznik wejść do Jego królestwa. Jednak Duch Święty realizuje duchowe królestwo w świecie za Jego moc i uświęca wierzących w Chrystusa.

To boskie królestwo trwa do dziś w dzieci Boże. Podobnie jak Jego wieczne królestwo nie jest z tego świata, jesteśmy obcy w naszym świecie. Jesteśmy duchowo oddzielony od tego świata, kiedy modlimy się, aby imię Ojca być uświęcone.

W teJana drugieJana petycji, również pragnienie, by Jego królestwa niebieskiego być rozłożone na ziemi, że Jego łaska być zaakceptowane przez wszystkie kraje.Ojciec Niebieski daje jego dzieci i jego kościoły przywileJana głosić Ewangelię Jego królestwa. Modlimy się, że może to być wykonywane w naszym świecie. Bóg jest miłością, a On chce wypełnić świat z Jego obecności. On "pragnie, by wszyscy ludzie zostali zbawieni i doprowadzony do poznania prawdy." Czy rozpoznajesz te ogromne znaczenie, gdy chcesz się modlić, "Przyjdź królestwo Twoje?" Intencja waszego Ojca w niebie, aby przenieść swoje serce, które mogą rozprzestrzeniać się ta wiadomość w TwojeJana okolicy i na całym świecie.

Królestwo Ojca ostatecznie pojawić się w chwale, kiedy Król Królewska przychodzi ponownie w blasku Jego mocy do rządzenia Jego królestwa. Następnie wszystkie konflikty zostaną rozwiązane i szatan wyrzucać. Następnie powinien spieszyć z powrotem do naszego Ojca Niebieskiego Go zobaczyć i być z Nim. Czy uznają głębi i celem sekund prośby Modlitwy Pańskiej?Król nadchodzi oferuje przywileJana przygotowania sposób słowem i czynem poprzez modlitwy i ofiary, że królestwo Jego miłość może panować na ziemi.

MODLITWA: O Niebiański Ojcze, uwielbiamy Cię, bo Ty zesłał Syna, Króla Królewska do nas. We Go odrzucili i ukrzyżowali Go z naszych grzechów. Jednak On odkupił nas i zakwalifikował nas do członkostwa w Twoim królestwie niebieskim. Pytamy się do rozprzestrzeniania się duchowe królestwo w naszym mieście i kraju, a wśród naszych krewnych. Przyjdź, Panie Jezu, czekamy na Ciebie, wraz z tymi, którzy cierpią w imię szerzenia Twojego królestwa. Dziękujemy Ci, bo Ty przyszedł do nas do domu Ojca Niebieskiego, którego ujrzymy jak On.

PYTANIE:

  1. Co myślisz, gdy chcesz się modlić, "? Przyjdź królestwo Twoje"

www.Waters-of-Life.net

Page last modified on October 31, 2012, at 11:29 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)