Waters of Life

Biblical Studies in Multiple Languages

Search in "Polish":
Home -- Polish -- Matthew - 068 (The Lord’s Prayer)
This page in: -- Arabic -- Armenian -- Azeri -- Bulgarian -- Chinese -- English -- French -- Georgian -- Hausa -- Hebrew -- Hungarian? -- Igbo -- Indonesian -- Javanese -- Latin? -- Peul -- POLISH -- Russian -- Somali -- Spanish? -- Uzbek -- Yiddish -- Yoruba

Previous Lesson -- Next Lesson

MATEUSZA - Nawracajcie się, albowiem królestwo Chrystusa jest w zasięgu ręki!
Badania w Ewangelii Chrystusa według Mateusza
CZĘŚĆ 2 - CHRYSTUS UCZY I MINISTRÓW W GALILEI (Mateusza 5:1 - 18:35)
A - KAZANIE NA GÓRZE: O KONSTYTUCJA KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO (Mateusza 5:1 - 7:27) -- PIERWSZY ZBIÓR SŁÓW JEZUSA
2. Naszych obowiązków wobec Boga (Mateusza 6:1-18)

c) Modlitwa Pańska (Mateusza 6:9-13)


MATEUSZA 6:13
13 Przynieście nie nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. …

Ojciec Niebieski nigdy nie będą wprowadzać w błąd ani prowadzić ktoś na pokuszenie, dla Jego święteJana miłości zbawia nas i nie ma nas zniszczyć. Ale jeśli jeden z Jego dzieci nie reaguje na naciśnięcie i przekonywania Ducha Świętego w czystości, prawdy i miłości, i pozostaje w uporu i dumy, to Bóg pozwala niegodziwca spadnie w grzechu i wstydu. Tak, on uznaje, że nie jest dobry sam w sobie, ale uszkodzony i grzesznika z jego dzieciństwa. Płacze, żałuje i wraca do ojca prosząc Jego przebaczenie i prosząc o jego pełnym zmian i uświęcenia.

Ojciec wasz niebieski chce zmienić cię na Jego obraz. Chrystus dał ci swoje imię. On wzywa cię "chrześcijanin", które mogą zachowywać się tak, namaszczony Duchem Świętym i stają się świętym w miłości i wiem radości spokoju i cierpliwości rodzaju. Jeżeli nie częścią twojego Ojca mocy realizowana jest w tobie z powodu swoje ciężko serdeczność, Bóg nie znajdzie inny sposób, ale aby pokusa dmuchać na ciebie, jak na przykład choroby, cierpienia i klęski. Karze Ci, że możesz słuchać rozumu i wrócić żałując i poszukiwania swojego zbawienia i uświęcenia w Jego mocy.

Jeśli pytanie dla siebie i dla wszystkich wierzących, odnowione repen-tance i utrzymanie od pokus i od popełniania błędów, należy dążyć zarówno odnowy i uświęcenia serc. Paul, które interpretować zasadę usprawiedliwienia szczegółowo w liście do Rzymian, wyjaśnia uświęcenia i odnawiające w umysłach wiernych, przedstawić swoje ciała na ofiarę żywą, miłą Bogu (Rzymian 12:1.2). Następnie musisz być poprawiony, bo to jest wola Boga, naszego uświęcenia.Święty Sprit stale nakłania cię zaprzeczać swoją wyniosłą siebie i być wypełnione pokorneJana miłości Boga.

Pokusy wokół ciebie są liczne, do filmów, reklam, książek, ubrań i całe życie stało się jeden krzyk przeciwko świętości Boga. Wicked myśli sprzeczne z przykazaniami Pana wychodzi z naszego serca. Wszyscy potrzebujemy modlitwy być na bieżąco z pokusami. Więc niech nam wymówić to świadomie i uwierzyć w to, co mówimy w naszych modlitwach. Ostatnim celem każdeJana pokusy jest nasz nieposłuszeństwo wobec woli Boga i nasza odchodzenia Jego przymierza, aby żyć niezależnie od niego.

Lud chrześcijański grozi niebezpieczeństwo popadnięcia w wielu antychrysta-pokus. Ktokolwiek słyszy ewangelię, to wierzy i doświadcza jego mocy, ale nie działa na podstawie zobowiązań wynikających z miłości Boga i pod kierunkiem Ducha Pańskiego, twardnieje serce. Dlatego można znaleźć w krajach, które doświadczyły łaski Starego i Nowego Testamentu, ateistów więceJana niż można znaleźć wśród narodów, które jeszcze nie słyszały o łasce Boga na krzyżu. Bądź ostrożny, aby nie uodpornić swoje serce na głos Matki Bożej. Nie opieraJana rysunek Jego Ducha ku przebaczeniu, czystości i prawdy.

Nie wyobrażaJana sobie, że jesteś silny, mądry i dobry, bo wszyscy jesteśmy ignorantami, słaby i zły w sprawach duchowych. WyznaJana swóJana niezdolność przed niebiańskiego Ojca i wierzą w autorytet i pomoc Chrystusa. To jest sposób, w którym Syn Boży pokonał szatana, mówiąc: "Syn nie może nic z siebie." Dumny padły ofiarą diabła, ale potulny Nawracajcie się i usprawiedliwieni w imię Chrystusa, chodzenie w mocy jego Duch. Będzie mieszkał w rozległych jego Pana zawsze i ulegają chronione w ogniu pokus i ponury autorytetu śmierci, życie Boga będzie trwać w Nim.

Nie wyobrażaJana sobie, że jesteś w stanie pokonać szatana, bo jest słaby i bezradny wobec upadłego anioła światłości.Diabeł jest "starszy" od ciebie i zna wszystkie sztuczki, kłamstwa i tempta-cje. Poproś Chrystusa, Zwycięzca śmierci, triumfalnie nad diabłem, aby ci partner w Jego zwycięstwie. Kto wierzy w Jezusa potężnego staną siebie triumfalny jest. On jest naszym schronieniem, w Nim jesteśmy bezpieczne. Chrystus nazywa szatana "zły", ponieważ jest źródłem wszelkiego zła. Nic nie pochodzi od niego, ale zniszczenia i korupcji.Świat stoi w bitwie między Ojcem w niebie i zły, między dobrem i złem. Podobnie jak pierwsze słowo Modlitwy PańskieJana jest "Ojciec", a ostatnia z nich jest "zły", twoje życie idzie pomiędzy tymi dwoma słowami, które wyrażają wielki charakter Boga i charakter swego wroga, szatana. Do kogo odwołać?

Nie szukają zbawienia z oszukańczeJana mocy szatana tylko dla siebie, ale modlić się również, że cała ludzkość może się uwolnić spod władzy ciemności i przenieść się do królestwa BożeJana rodzinie. Chrystus jest potężnym dostawcą. On odkupi Jego błaganie kościół od właDzieje Apostolskieczyhających ciemności. Szukajcie przyjście Ducha Świętego na znajomych, że mogą one być wypełnione prawdziweJana miłości, bez Ducha Świętego nie mogą zrobić żadneJana dobreJana rzeczy.

Kiedy Chrystus przyjdzie w chwale, będziemy biec do Niego, z okrzykiem, w Jego obecności, władza szatana zostanie ostatecznie zakończony. Wtedy nic nie oddziela nas od miłości Boga, ani śmierć, ani grzechu, ani pokusy. W teJana ostatnieJana petycji nalegać, że Chrystus przychodzi szybko, zamanifestować królestwo Ojca publicznie z mocą Jego chwale. Dlatego celem Modlitwy PańskieJana jest urzeczywistnienie królestwa naszego Ojca w niebie, który pokonuje wszelkie uprawnienia sprzecznych.

MODLITWA: O ojciec, możemy worship You for Your love zbawienia ukochani syn, dla zasilania z Your Ducha Świętego. Przezwyciężenia naszych sercach nie będzie posłuszny i traktowania z nabożną czcią nas całkowicie. Napełnić nam TwóJana cnoty, że możemy nie mogą stać się ofiarą Szatan 's. Jesteśmy wszystkie nieudane i niepotrzebnego w holy walki, ale potężne Duch zwalnia nas, ustawia wiele innych wolna z więzienia Diabeł i prowadzi nas wszystkich do Królestwa Your love, który jest uczestniczymy w TwojeJana triumph nad to evil.

PYTANIE:

  1. W jaki sposób są we made wolne od jedneJana złow naszym życiu?

www.Waters-of-Life.net

Page last modified on October 31, 2012, at 11:32 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)