Waters of Life

Biblical Studies in Multiple Languages

Search in "Polish":
Home -- Polish -- Matthew - 069 (The Lord’s Prayer)
This page in: -- Arabic -- Armenian -- Azeri -- Bulgarian -- Chinese -- English -- French -- Georgian -- Hausa -- Hebrew -- Hungarian? -- Igbo -- Indonesian -- Javanese -- Latin? -- Peul -- POLISH -- Russian -- Somali -- Spanish? -- Uzbek -- Yiddish -- Yoruba

Previous Lesson -- Next Lesson

MATEUSZA - Nawracajcie się, albowiem królestwo Chrystusa jest w zasięgu ręki!
Badania w Ewangelii Chrystusa według Mateusza
CZĘŚĆ 2 - CHRYSTUS UCZY I MINISTRÓW W GALILEI (Mateusza 5:1 - 18:35)
A - KAZANIE NA GÓRZE: O KONSTYTUCJA KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO (Mateusza 5:1 - 7:27) -- PIERWSZY ZBIÓR SŁÓW JEZUSA
2. Naszych obowiązków wobec Boga (Mateusza 6:1-18)

c) Modlitwa Pańska (Mateusza 6:9-13)


MATEUSZA 6:13
13... Dla yours jest Królestwo, moc, i chwała na wieki. amen.

Uwielbienie ojciec na końcu Lord's Prayer jest odpowiedzi, dzięki i czczenia Kościoła.

Chrześcijanie przyznać, że ich ojciec jest właścicielem świata, on jest jego twórca. Mieszka i zasady z Wieczność i forever. Jego prawdy jest łamanie w wszystkich osób, nawet jeśli nie rozpoznaje jego prawo.

Kapitalizm i socjalizm stał się deceiving uprawnień. Z.Wielkiej.litery więzi, minerałów i zdrowia nie są własnością przez osoby lub osób. Są one właściwość naszego ojca w niebie. To dlatego firma Microsoft nie Uwielbiać Boga mammon, ale nadania naszego Niebiańskiego Ojca naszego czasu i pieniędzy. Możemy nie powinny wolało trzymać się ziemskich rzeczy, ale przyczepionymi do jedneJana eternal. Jest on nonperishable.

Ojcze nasz in heaven jest unlimitedly silne. Jak Słońce wysyła jego promienie, dzień i noc, aby odstępy, bez obniżenia w jego elektrowni jądrowej, tak shines on z miłością na całeJana ludzkości oświecić je, zapisz je i chronić je, nawet jeśli ich odmówić. Moc Boga jest poza nasze wrażenie. Czasami znaczeniu jego wagę podczas wstrząsa ziemi lub thunder rumbles. Wszystkie bomby wodoru razem tworzą nic przeciwko wielkieJana mocy wszechobecny. Do you believe in jego pracy, jego mądrości, jego obecność z Tobą i jego chęć zaoszczędzić? Almighty jest twoim ojcem, jak długo użytkownik pozostanie unmindful jego cześć i love?

Ojcze nasz in heaven jest chwalebny. Nikt go, zobacz dla nas są śmiertelni. Każda osoba fizyczna nie jest w stanie wprowadzić do Królestwa Bożego. Musi on regeneracji, duchoweJana urodzenia i zmartwychwstania z Chrystusem. Bez urodził się ponownie słowo Boże i mocy Ducha Świętego, nie można znieść chwały Bożej. Ale które nowo ur. ducha Heavenly ojciec jest on jak chwalebny jako sun. To pochodzi nie z sam, ale ze względu na jego bliskość do Ojca naszego chwalebny. Następnie on rozpozna, że heart of glory-święteJana miłości, która chce zmienić nas do obrazu naszego Ojca, że możemy może być glorious jak jest. Celem naszego zbawienia nie ma być glorious ale nasze zmiana do źródła chwały, który jest love.

Chrystus nauczył nas, że Bóg jest miłością formy prawneJana ojcem. On powierzyła nam to słynny modlitwa bezcenne skarb. To modlitwa jest, w rzeczywistości, "modlitwa fatherly", ponieważ jest wyśrodkowany osoby ojciec mu chwałę i hallow jego unikatową nazwę. Celem głoszenia Jezus jest, że wiemy, ojciec, być jego dzieci, honorować go z naszych zaufania i długo, aby wyświetlić go w wejściu jego Królestwo na ziemi.

MODLITWA: Our ojciec w nieba! Hallowed be Your name. TwóJana kingdom come. TwóJana zostaną wykonane na ziemi, jak w nieba. Dać nam ten dzień naszego chleba powszedniego.... I and forgive us naszych długów, jak możemy Wybaczajcie naszych dłużników. I nie doprowadzić nas do temptation, but deliver us from złojeden. Dla twój jest Królestwo i moc i chwała na wieki. Amen.

PYTANIE:

  1. Jak można chwałę Bogu ojca?

Podsumowanie Ojcze nasz

Jeśli wiernie przeniknąć do najważniejszych modlitwy w ŚwięteJana Biblii, nieustanneJana na jego drogocenną słów i módlcie się od dołu Twoje serce będzie pochodzić blisko ojca who cares dla Ciebie i nigdy nie zostawiają cię. Co ty, tak dalece, zrozumieć i obserwować z to modlitwa BoskieJana modelu? Ma Almighty Bóg stał się niebieski ojciec w życiu i uznawania? Czy możesz rozmawiać z nim bezpośrednio? Czy się jednym z jego ukochani dzieci? Lub są wciąż daleko od niego? Czy możesz podziękować mu przyjmowania można w jego Fatherhood z łamanie wiary i docenienia zaufania?

Chrystus nie zadeklarować tylko nam że potężny Bóg jest wielkiego Stwórcy, wszechobecny i wieczne sędzia. On nie najpierw nas uczą się módlcie się Lord Przymierza, lub do najbardzieJana znaczyłoby wzorca. Z przewodnikiem nas do jego własny ojciec, wspólnie z nas swoich praw osobistych i zakwalifikował nas do stają się członkami jego rodziny eternal. Poprzez Pokuta Jezus Chrystus otrzymujemy uprawnień do wywołania Boga Ojca naszego, ponieważ Chrystus uzgadniane nas do niego. Dowodził nas do traktowania z nabożną czcią nazwę ojca i zaakceptować go jako centrum naszeJana myśli i wyraża nadzieję, tak że może on być istotą naszego życia i nadziei.

Jednakże Ducha Świętego cries w nas, "Abba, ojciec!" Spirit sam świadczy z naszego ducha, że jesteśmy dzieci Boga (Rzymian 8:15b-16). Ponieważ niebieski ojciec przyjmuje nas wyniku Pokuta jego syna, on przyznaje nam urodzić ponownie przez jego Ducha Świętego, który mieszkał w nas. Czyni nas warta His Fatherhood i opłaty nas z jego usług w jego Królestwo i sanctifies nas z jego everlasting love. Możemy, unworthy, którą wybrał w Chrystusie przed założeniem świata, cieszyli się mu zobaczenie i przebywających z nim forever. Kocha i marzy dla każdego z jego własnych. Czy też love Him, dziękujemy Jemu i mu chwałę? Kto odkrywa głębokość Lord's Prayer będą postrzegać istotą całego Ewangelii. Wierzymy nie w niepoznawalna, daleko i przerażające stworzenie Boga, ale w pobliżu i loving ojca, który przywiązuje się do nas w New Covenant forever.

www.Waters-of-Life.net

Page last modified on October 31, 2012, at 11:33 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)