Waters of Life

Biblical Studies in Multiple Languages

Search in "Polish":
Home -- Polish -- Matthew - 070 (Seeking Reconciliation)
This page in: -- Arabic -- Armenian -- Azeri -- Bulgarian -- Chinese -- English -- French -- Georgian -- Hausa -- Hebrew -- Hungarian? -- Igbo -- Indonesian -- Javanese -- Latin? -- Peul -- POLISH -- Russian -- Somali -- Spanish? -- Uzbek -- Yiddish -- Yoruba

Previous Lesson -- Next Lesson

MATEUSZA - Nawracajcie się, albowiem królestwo Chrystusa jest w zasięgu ręki!
Badania w Ewangelii Chrystusa według Mateusza
CZĘŚĆ 2 - CHRYSTUS UCZY I MINISTRÓW W GALILEI (Mateusza 5:1 - 18:35)
A - KAZANIE NA GÓRZE: O KONSTYTUCJA KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO (Mateusza 5:1 - 7:27) -- PIERWSZY ZBIÓR SŁÓW JEZUSA
2. Naszych obowiązków wobec Boga (Mateusza 6:1-18)

d) Nieuniknione Poszukiwany pojednania (Mateusza 6:14-15)


MATEUSZA 6:14-15
14 Dla jeśli odpuszczacie mężczyzn ich winy, niebieski ojciec będzie również odpuścić was. 15, Ale jeśli nie odpuszczacie mężczyzn ich winy, ani nie będą Twoje Ojcze, przebacz tres legitymacje.

Jak shameful tego Jezus musi stwierdzić nas często, że umorzenie należności wobec dochodowych love alone jest spełnienie prawa. Jeśli mamy celowo porzucić miłości Boga, by Wszechmogący staną się obcy do nas, i jeśli mamy harden naszych sercach przeciwko niemu, będzie we fall into wyroku.

PrzeanalizuJana samodzielnie, dear friend. Czy Bóg odnowienia i napełnić jego litości? I to przedłużenie wygląd?

Ojcze nasz in heaven ma telefonował do rozprzestrzeniania się heavenly peace wokół, dla dzieci Boga są peacemakers. Czy jest mężczyzna lub kobieta, któreJana nienawidzisz? Będzie to najważniejszych osób w swoim życiu, dla Boga ma wysłał go do testowania możesz i zbadanie your heart, czy rage i Zemsta są nadal w użytkownik. Mighty Spirit ma na celu zmiażdżenia your hate, przezwyciężyć użytkownika Grudge-Klątwa i teach you tolerancji, przebaczenia, Uwaga, cierpliwości i meekness, że użytkownik może zaakceptować ten mężczyzna twarde, prawdziwie love him, raduje przy każdym spotkać się z nim, wzywa go do domu i uczynić go poczucie domu. God's przebaczenia jest wniesiona do każdego człowieka, i nasze wybaczenie dla siebie jest podstawą nowego Przymierza. Tam, gdzie to warunek ten nie jest zrealizowane, będzie istnieć nie mieszkania Królestwa Bożego. Miłość do wroga jest owocem wiary. W sieci brak przebaczenia są sprzeczne pracy Ducha Świętego w możesz i wokół użytkownik. "Love Twoich wrogów, Błogosławię tych, którzy was, czy dobre do tych, którzy hate you i módlcie się za tych, którzy złośliwie można i należy prześladowaniu." Przeprowadzić ten przykazanie Miłosierdzia, i stać się lub pozostać syn lub córka Boga i bratem lub siostrą Chrystusa.

Ale jeśli przechowywać z hartowania your heart, biorąc pod "Revenge", angering your enemy i traktowanie go z contempt, niegrzeczność i zginà‚, są na potopie z Bogiem i można będzie się odmawia Chrystusa raz bardziej. Modlitwy i godliness następnie pojawią się jako hypocrisy i leżącego

Gdy Paul została wprowadzona w więzieniu wraz ze swoim przyjacielem Silas, chociaż ich stopy zostały przymocowana w zapasach, tak że krwi zabrakło je one śpiewał Hymny do Boga. Jeszcze kochał ich pałkarzy i hodowca więzienie i pomodliłem się dla nich. Ziemi quaked, zmianie kierów i hodowca więzieniu żałował. Gdy Stephen został stoned, on pomodliłem dla jego owadobójczych, dla wszystkich dzieci Boga wykonaJana cry of ukrzyżowanego, "ojciec, przebacz im, bo nie wiedzą, co robią" (Łukasza 23:34).

Miłość Boga forgave nas wszystkich naszych grzechów. Kto go odpowiada i otwiera jego serce do wrogów, widzi otwarte, jak Stephen, niebo i doświadczeń moc Boga w miejscu pracy tak samo jak Paul i Silas których pacjentów wytrzymałość prowadzić wielu ludzi do konwersji i uznają, że Bóg jest ojcem. Zbadać samodzielnie. Czy zezwolić Duch Boży dwell i działania w swoim życiu?

MODLITWA: O ojciec, możemy żałujecie z żalem naszych sercach i z rozdzielczością wartość true. Odpuścić nas nasza duma i nas uczą Your świętości, przebaczenie i meekness Your syna. Pomóż nam Wybaczajcie każdeJana osoby dla każdego wykroczenie, jak odpuściliście nas, ponieważ mają nam showered z kindness, miłosierdzie i dobroć. Zmienić nasze nienawiści w nas z miłością i miłosierdzie.

PYTANIE:

  1. Co to jest konieczne dla naszych pozostawanie drużyna z naszego Ojca in niebo?

www.Waters-of-Life.net

Page last modified on November 02, 2012, at 07:20 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)