Waters of Life

Biblical Studies in Multiple Languages

Search in "Polish":
Home -- Polish -- Matthew - 065 (The Lord’s Prayer)
This page in: -- Arabic -- Armenian -- Azeri -- Bulgarian -- Chinese -- English -- French -- Georgian -- Hausa -- Hebrew -- Hungarian? -- Igbo -- Indonesian -- Javanese -- Latin? -- Peul -- POLISH -- Russian -- Somali -- Spanish? -- Uzbek -- Yiddish -- Yoruba

Previous Lesson -- Next Lesson

MATEUSZA - Nawracajcie się, albowiem królestwo Chrystusa jest w zasięgu ręki!
Badania w Ewangelii Chrystusa według Mateusza
CZĘŚĆ 2 - CHRYSTUS UCZY I MINISTRÓW W GALILEI (Mateusza 5:1 - 18:35)
A - KAZANIE NA GÓRZE: O KONSTYTUCJA KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO (Mateusza 5:1 - 7:27) -- PIERWSZY ZBIÓR SŁÓW JEZUSA
2. Naszych obowiązków wobec Boga (Mateusza 6:1-18)

c) Modlitwa Pańska (Mateusza 6:9-13)


MATEUSZA 6:10
10 ... Niech się stanie wola Twoja, jako w niebie, tak i na ziemi.

Wiele religijnych osób wyczerpuje się próbuje poznać wolę swego Pana. W związku z tym, przepisy i rytuały powstała uczyć ludzi do wykonywania przykazań Boga, jak głosił. Te zasady i przepisy bezwzględnie żądać "to zrobić i powstrzymać się od tego." W rzeczywistości żaden człowiek nie może wykonywać wolę Boga dokładnie lub wie dokładnie, na ludzie są grzesznikami i ignorancji.

Niech będzie błogosławiony Bóg, który wydał nam od ciśnienia Mo-SAIC prawa i jego obciążenie ciężkiego i posłał swego ukochanego Syna oświadczyć nam Jego wolę Ojca. Nie pyta nas zrobić jakąkolwiek-Thing Go zadowolić, ale On jest wykonawcą, dawcą i blesser. On jest miłosierny Stwórca i Zbawiciel. On nie prosi nas, aby cokolwiek warunkowego obowiązek aby nas przyjąć, ale prosi nas, być otwartym na Jego łaskę i zaakceptować Jego salvational pracę. On jest źródłem wszystkich darów. On postanowił być miłosierny wobec nas, pobłogosław nas i pomóż nam. Jeśli znowu nie w zachowaniu Jego przykazań, On wybacza nam dzięki Jego łasce i miłości miłosiernej. Zrozumiałeś wolę Ojca Niebieskiego? On nic nie pyta o ciebie, ale On oczekuje, błogosławię was, oszczędzając i napełniania się mocą Ducha Świętego. Wasz Ojciec Niebieski chce ci dać wszystko, co posiada.

Istnieje wielka różnica między osobą religii i prawdziweJana wiedzy, naszego Ojca w niebie. Nasz Bóg nie jest dyktatorem. On jest miłosierny Ojciec. Jego miłość podniósł karę od nas i usuwa lęk z naszych serc. Dlatego dziękujemy Mu radośnie i szukać Jego woli do jeJana przeprowadzenia pełnego zaspokojenia jego wielkieJana miłości. Wierzymy, że Jego Duch Święty daje nam siłę do Jego przykazań poprzez zastosowanie kolektora Jego miłości. Jego Prawo stało się dla nas przyjemnością i życiem.

Modlimy się również, że ziemia się bardzieJana jak w niebie przez przestrzegania woli Bożej. Ta ziemia, poprzez aktywny dzieło szatana, stała się prawie jak w piekle. Modlimy się, że święci mogą być zmieniane na podobieństwo Jezusa Chrystusa w ich oddania i posłuszeństwa. Jednak nadal jesteśmy na ziemi, Niech będzie błogosławiony Bóg, jeszcze pod ziemią. Bądźmy więc szukać woli Ojca i zrobić to z pomocą Ducha Świętego.

MODLITWA: Wielbimy Cię, Ojcze, ponieważ Ty przyznane Twojego Syna wszystkim au-thority w niebie i na ziemi. On jest naszym Królem i czcić Go. Modlimy się, że będzie mógł dokonać ojcowską wolę w naszym życiu, tak jak wasze anioły przeprowadzają swoje myśli. Proszę wypełnić nas z miłości i doprowadzić naszych przyjaciół i wrogów do swego królestwa też, że Twoje imię będzie uświęcone i mogą dobrowolnie postępować zgodnie z wytycznymi TwojeJana miłości.

PYTANIE:

  1. Co to jest wolą Ojca waszego w niebie?

www.Waters-of-Life.net

Page last modified on October 31, 2012, at 11:30 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)