Waters of Life

Biblical Studies in Multiple Languages

Search in "Polish":
Home -- Polish -- Matthew - 075 (He Who Knows His Lord)
This page in: -- Arabic -- Armenian -- Azeri -- Bulgarian -- Chinese -- English -- French -- Georgian -- Hausa -- Hebrew -- Hungarian? -- Igbo -- Indonesian -- Javanese -- Latin? -- Peul? -- POLISH -- Russian -- Somali -- Spanish? -- Uzbek -- Yiddish -- Yoruba

Previous Lesson -- Next Lesson

MATEUSZA - Nawracajcie się, albowiem królestwo Chrystusa jest w zasięgu ręki!
Badania w Ewangelii Chrystusa według Mateusza
CZĘŚĆ 2 - CHRYSTUS UCZY I MINISTRÓW W GALILEI (Mateusza 5:1 - 18:35)
A - KAZANIE NA GÓRZE: O KONSTYTUCJA KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO (Mateusza 5:1 - 7:27) -- PIERWSZY ZBIÓR SŁÓW JEZUSA
3. Zwycięstwo nad Naszym zło Konwersji Kolorów (Mateusza 6:19 - 7:6)

c) Który zna swojego pana, sędziowie siebie, inni nie (Mateusza 7:1-6)


MATEUSZA 7:6
6 Nie daj tego, co święte dla psów, ani nie rzucajcie swych pereł przed świnie, bo może oni depczą im pod nogami, i obróciwszy się rozerwą cię na strzępy.

Nie bądź pochopny w oferowaniu zbawienie wrogów krzyża, a nie sądzę, że będzie w stanie uratować uszkodzony osobę, za jedynie Chrystus jest Zbawicielem, my jesteśmy tylko narzędziami w Jego ręku rodzaju. Wiele światowych myślący ludzie nie są gotowi, by słuchać Słowa Bożego, które odrzucić drwiąco, ani gotowi zaakceptować jedności Trójcy Świętej. Bądź ostrożny, aby nie powiedzieć im istotę Ewangelii zbyt szybko, bo nie mogę pojąć na raz. Nie zmuszaj ich do zaakceptowania waszej duchowej pogląd na Zbawiciela, jeśli ją odrzucili. Nie mów w przesadną języku o swoim nawróceniu i regeneracji, bo nie może zrozumieć tę rzeczywistość, chyba Duch Pana otwiera uszy do duchowych tajemnic, inaczej będą wyśmiewać się z ciebie, kusić i otwórz pułapek, aby cię zniszczyć.

Módlmy się, aby Duch Pana unoszą się nad nimi i przygotować swoje serca na Jego słowo, aby mogły stać się oświecony i potrafi rozpoznać, co jest dla nich dobre.

Przewodnik każdy poszukiwacz prawdy o Chrystusie, a nie do własnej pobożności. Złe duchy czają się do niszczenia ludzi, a jeśli te duchy złapać kogoś odrzucając Jezusa, mogą mieszkać w nim tak, że będzie zachowywać się jak zwierzęta i gorzej. Nie myśl, że jesteś w stanie zapisać taki jeden błąd przez siebie. Powinniśmy kochać je w imię Chrystusa i poszanowania nawet opętany. Chociaż odrzucić i blas-pheme Chrystus i nie wiem o przebaczenie, On umarł za ich grzechy też.

Nie oceniaj człowieka, lub spróbować sprowadzić go do zbawienia w swoim możliwości, zarówno są dziełem Boga. Bóg zaprasza do naśladowania Jego Chrystusa, oświadczam, Jego władzę i realizować swoją moc przez wiarę. Módlcie się więcej, niż myślisz. Przenikać regularnie do Ewangelii bardziej niż mówić. Nigdy nie oceniaj człowieka, ale miłość, błogosławić, nosić i modlić się za niego, że miłość Boga, może ujawnić się w nim.

Nasza gorliwość wobec grzechu należy kierować się uznania. Nie możemy go o dać instrukcji, rady i upomnienia do utwardzonych scorners. Z pewnością nic dobrego, ale zirytować i rozwścieczyć ich do nas.

MODLITWA: Ojcze, przebacz nam nasze osądów dumę. Nie wiemy, ani zrozumieć ludzi prawidłowo, i nie jesteśmy lepsi od nich. Oczyści nas z naszej pychy i zanieczyszczeń, że możemy stać się świętymi dzieci, kochać i być uświęcony porażka pod Twoją obronę. Proszę naucz nas, zmiłuj się z bezbożnych i je kocham. Modlimy się za wszystkich, że jest opętany z demonami, które mogą Rzucasz je z nim i niech Twój Duch Święty przyszedł do niego. Prosimy informować nas chronione drogocenną krwią Jezusa.

PYTANIE:

  1. W jaki sposób powinniśmy kochać i służyć tym, którzy nie chcą słuchać Słowa Bożego?

www.Waters-of-Life.net

Page last modified on November 02, 2012, at 07:27 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)