Waters of Life

Biblical Studies in Multiple Languages

Search in "Polish":
Home -- Polish -- Matthew - 044 (The Beatitudes)
This page in: -- Arabic -- Armenian -- Azeri -- Bulgarian -- Chinese -- English -- French -- Georgian -- Hausa -- Hebrew -- Hungarian? -- Igbo -- Indonesian -- Javanese -- Latin? -- Peul -- POLISH -- Russian -- Somali -- Spanish? -- Uzbek -- Yiddish -- Yoruba

Previous Lesson -- Next Lesson

MATEUSZA - Nawracajcie się, albowiem królestwo Chrystusa jest w zasięgu ręki!
Badania w Ewangelii Chrystusa według Mateusza
CZĘŚĆ 2 - CHRYSTUS UCZY I MINISTRÓW W GALILEI (Mateusza 5:1 - 18:35)
A - KAZANIE NA GÓRZE: O KONSTYTUCJA KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO (Mateusza 5:1 - 7:27) -- PIERWSZY ZBIÓR SŁÓW JEZUSA

a) Błogosławieństwa (Mateusza 5:1-12)


MATEUSZA 5:6
6 Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwego-ness, albowiem oni będą nasyceni.

Czwarty pierścień dzwonu BożeJanamiłości inspiruje nadzieję, którzy łakną sprawiedliwości, którzy obudzeni ze snu w grzechy. Każdy chce zrobić dobry i pragnie sukcesu ludzkości, ale nikt nie może zrobić to z własneJanawoli, bo jesteśmy niewolnikami grzechu. Jednak Chrystus uzasadnione wszystkich grzeszników przez Jego ofiarneJanaśmierci. Ktokolwiek pragnie sprawiedliwości i świętości można znaleźć w Chrystusie pełnię boskieJanasprawiedliwości przygotowana dla niego i otrzymuje siłę do życia aż do prawdziweJanamiłości. Przyjdź do Jezusa, aby mógł oczyścić swoje serce i odnowić za wytrwałość w Bogu. Wtedy nie będziesz budować swoją radość na waszych osobistych zdolności, ale na łaskę Bożą tylko, ponieważ twoja wiara cię ocaliła, i radość Chrystusa mieszka w was.

Sprawiedliwość jest podsumowanie wszystkich duchowych błogosławieństw (Psalmów 24:5). Te błogosławieństwa powinniśmy łakną i pragną. Jesteśmy zachęcani do pragną ich, jak ktoś, kto jest głodny i spragniony, jedzenie i picie pragnienia i nie będzie zadowolony z niczym innym. Nasze pragnienia duchowe błogosławieństwa powinny być szczery i nieustanny. Własna sprawiedliwość Boża jest przygotowana dla Ciebie. Jeśli wierzysz w Chrystusa, będziesz zadowolony zawsze, na sprawiedliwość Boża jest dostępna dla wszystkich, którzy pokutują i zaakceptować to, dzięki.

MODLITWA: Oh Holy Panie, kocham Cię i wysławiamy Ciebie, bo Ty zmiłował nad nami w przyjście ukochanego Chrystusa. Proszę, wybacz nam nasze dumy, pesymizm i przemocy. Oczyści nas z krwi Jezusa i poświęcisz nas mocą Twojego Ducha Świętego, aby żyć czyste życie. DaJananam pewną nadzieję, że razem z wszystkimi wiernymi, możemy wejść do radości TwojeJanaobecności w wiecznym królestwie.

PYTANIE:

  1. W jaki sposób Chrystus ugasić pragnienie sprawiedliwości?

www.Waters-of-Life.net

Page last modified on October 31, 2012, at 11:10 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)