Waters of Life

Biblical Studies in Multiple Languages

Search in "Polish":
Home -- Polish -- Matthew - 269 (The Artifice of the Elders)
This page in: -- Arabic -- Armenian -- Azeri -- Bulgarian -- English -- French -- Hebrew -- Hungarian? -- Indonesian -- Latin? -- Peul? -- POLISH -- Russian -- Spanish? -- Uzbek -- Yiddish

Previous Lesson -- Next Lesson

MATEUSZA - Nawracajcie się, albowiem królestwo Chrystusa jest w zasięgu ręki!
Badania w Ewangelii Chrystusa według Mateusza
CZĘŚĆ 6 - ZMARTWYCHWSTANIE PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA (Mateusza 28:1-20)

4. Sztuczności starsi Żydów (Mateusza 28:11-15)


MATEUSZ 28:11-15
11 Teraz gdy jadą, Oto, niektórych straży przyszedł do miasta i powiedział arcykapłanów wszystko co się stało. 12 Gdy były montowane ze starszyzną, a miały radca prawny, dali dużej ilości srebra do żołnierzy, 13, mówiąc: "mówią, że jego uczniowie przyszedł w nocy i ukradł mu dala, podczas gdy spaliśmy. 14 Jeśli to chodzi o uszy wojewody, będziemy przekonywać go i sprawi, że bez obaw." 15 Więc wziął pieniądze i zrobiłem tak jak powiedziano im. To powiedzenie został rozprzestrzeniania się za granicą wśród Żydów i kontynuuje aż do dnia dzisiejszego.

Arcykapłanów usłyszałem od żołnierzy, że Jezus powstał z martwych i że przemówił anioł dla kobiet. Ze strachu i gniewu obmyśliły one historia pełna kłamstw i sprzeczności. Przekupić strażników z pieniędzmi i kazał im powiedzieć, że zasnął na grobie, a uczniowie ukradli martwe ciało Jezusa. To konto jest niemożliwe i raczej komiczny. Sanhedryn próbował zapobiec, czyli zanik ciało Jezusa z grobu, teraz rzeczywiście się stało. Jeszcze prawdy nie uduszona z pieniędzy i kłamstwa, na prawdę nie myśli ale wychowany człowiek żyjący wśród nas.

Wielka różnica między szefem kapłanów którzy zamówili żołnierzy kłamać i postaw kobiet, którzy byli świadkami anioł. Kobiety widzimy prawdy, pokoju i radości. Przywódcy religijni widzimy leżącego, przekupstwa i strach.

MODLITWA: Panie Jezu Chryste, jesteś życia Święty zawsze. Czcimy Cię do śmierci nie mógł powstrzymać was. Moc swojego życia otwarty strasznego więzienia śmierci. Uzasadnione nas pojednania na krzyżu i dał nam swojego pokoju natychmiast po swoim zmartwychwstaniu. Dziękujemy za nas wezwałeś swoich braci. Uwielbiamy Cię i Wesel w radości, o dzięki ci Boże stał się prawdziwie naszego Ojca. Przez swoje zmartwychwstanie to uczynił nas dziećmi Boga na zawsze.

PYTANIE:

  1. Jakie były sprzeczne słowa, które powiedział żydowscy, opiekunowie grobu Chrystusa?

www.Waters-of-Life.net

Page last modified on November 05, 2012, at 08:00 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.2.109)